Sponzoring

piktogram-lozisko_cerne Filip Adel

Filip Adel (848 × 300 px)

 Filip Adel je profesionální cyklista s chutí závodit a vyhrávat!

Více než polovinu svého života se věnuje cyklistice. Je reprezentant České republiky v maratonu na horských kolech, pravidelně se účastním závodů Mistrovství Evropy i světa. Má několik medailí z Mistrovství ČR a je vítěz Českého poháru v MTB maratonu pro rok 2020 a 2022. Jeho hlavní disciplínou je MTB maraton, v minulosti cyklokros a XCO. Každý rok absolvuje několik zahraničních závodů. Mezi ty nejznámější patří Cape Epic v Jihoafrické republice, Titan Desert v Maroku, nebo 4Islands v Chorvatsku.

  • 1.místo ČP XCM Dolní Morava 2021
  • 1. místo UCI MTB Trilogy 2021
  • 1. místo Kolo pro život NMNM 2021

 

 

piktogram-lozisko_cerne cycling brno

cycling brno

 

Tým CYCLING BRNO byl založen koncem roku 2013 a jeho činnost zastřešuje spolek, který nese stejný název.

Všichni členové jsou výhradně aktivní cyklisté, kteří pravidelně získávají pódiová umístění nebo se umísťují v  popředí výsledkových listin. Tým tvoří jak zkušení, tak i mladí a nadějní závodníci. Zaměření týmu je především na Extraligu Masters, závody SAC ČR, cyklomaratony a vybrané závody nejvyšší české soutěže Českého poháru. Na každém závodě je hlavním cílem dosahovat co nejlepších výsledků s využitím týmové  spolupráce. 

www.cyclingbrno.cz

 

piktogram-lozisko_cerne Jan Strož 

jan_stroz

Jan Strož je jeden z nejlepších českých MTB závodníků, závodící pod křídly EthicSport Cycling Team. Mistr České republiky v olympijské disciplíně cross-country maraton pro rok 2021.!!!! Honza testoval naše brzdové destičky SINTER !!!!! (brakingpads)

3.misto Malevil Cup / UCI MARATHON MTB Series (2014)
8.misto Dolomity Superbike/UCI MARATHON MTB Series (2014)
2x 3.misto (celkově v seriálu Kolo pro život) - 2015, 2021
3x1.misto v teamové soutěži Kolo pro život (2019,2020,2021)
1.misto ČT Author Cup (2021)
1.misto Kolo pro život/Znojmo (2019)
1.misto Kolo pro život/Ralsko (2020)
2x 1.misto Oderská mlýnice (2014, 2021)
1.misto Mistrovství ???????? ČR v maratonu 2021
 
 

 

piktogram-lozisko_cerne MILAN ČIŽINSKÝ

Milan_Cizinsky_foto

Milan je legendou české horské cyklistiky. Začal závodit v devadesátých letech v českých pohárech v DH a dualu, pak následoval DH World Cup , IXS Cup a několik let kombinoval sjezd, kde byl Mistr republiky v Master kategorii se závody Enduro. 

On a jeho bratr byli průkopníci sjezdu v České republice, navrhovali si své vlastní rámy, vidlice a další součástky. Jako jeden z prvních na světě použil carbon pro rám kola na sjezd a v roce 1996 měl na svém kole zvihy 200mm, které se masově rozšířili až o mnoho let později. V posledních letech se soustředí na závodění v enduru a kromě závodění pomáhá mladým jezdcům jako mentor.
V roce 2018 se stal Mistrem Europy v Enduru v Masters kategorii. Vyhrál také celkově ČP ve sjezdu a Enduroserii.  Milan soutěží ve světovém poháru Enduro World Series, kde byl několikrát na stupních vítězů. V roce 2018 skončil na 3.místě ve světovém žebříčku Enduro World Series Masters.
 
 

piktogram-lozisko_cerne Michael  boroš

Michael_Boroš_foto

Michael Boroš trojnásobný mistr ČR v cyklokrosu. V současné době jezdící Elkov Kasper. Momentálně nejlepší český cyklokrosař. 

Tituly mistra ČR:
2017  Hlinsko
2018  Mladá Boleslav
2019  Holé Vrchy

Michael jezdí BB86 interlock a brzdové destičky Sinter (zelené a černé).  

 

CEMA support:

 

piktogram-lozisko_cerne LOTTO SOUDAL

lottosoudal_banner2_130122-848x252

 

  piktogram-lozisko_cerne LOTTO SOUDAL LADIES

banner-lotto-soudal-ladies-848x252

Tým Lotto Soudal Ladies je profesionální cyklistický tým se 13 závodnicemi. Lotte Kopecky, belgická šampiónka Annelies Dom a dalších 11 jezdkyň reprezentují barvy týmu v roce 2019.

Oproti roku 2018 se k týmu připojily čtyři nové závodnice: Thi That Nguyen (VN), Marie Dessart (BE) mistryně světa Grandfondo 35-40, Danique Braam (NL) a Dani Christmas (NL).

Složení: Danique Braam, Alana Castrique, Dani Christmas, Demi de Jong, Marie Dessart, Annelies Dom, Chantal Hoffmann, Lotte Kopecky, Puck Moonen, Thi That Nguyen, Julie Van De Velde, Kelly Van den Steen a Fenna Vanhoutte.

Realizační tým: Emke De Keyser, Julie Roelandts a Cameron Vandenbroucke

Tým používá keramické středové složení Pressfit BB86 a BB86 Interlock.

 

piktogram-lozisko_cerne CCC - LIV

cccliv2-848x252

Ve španělské Dénii byl představen nový tým CCC-Liv (pokračování WaowDeals Pro Cycling). Oranžová brigáda vedená zkušeným Jeroen Blijlevens a mnohonásobnou  mistryní světa Marianne Vosovou je velmi silný tým, s nejvyššími ambicemi.

Jezdkyně týmu sedlají silniční kola Liv EnviLiv (aero), stylově v matném černém provedení. 

Složení: Marianne Vos, Valerie Demey, Inge van der Heijden, Jeanne Korevaar, Evy Kuijpers, Marta Lach, Riejanne Markus, Ashleigh Moolman-Pasio, Paulieno Roojakkers, Agnieszka Skalniak, Sabrina Stultiens.

Tým používá keramické středové složení BB86 Interlock.